SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
Karasinekler | Zararlılar | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

Karasinekler

Karasinekler

Karasinekler özellikle insanların bulunduğu yerde bulunan diğer sineklerin neredeyse tamamına yakınını luşturur. Yani karşımıza çıkan her on sinekten dokuzu karasinekir. Dünyanın herhangibi bir yerinde rahatlıkla yaşam alanı bulabilmektedir ve aynı şekilde kolaylıkla çoğalabilmektedir. Karasinekler günde 30-40 kez dışkı bırakırlar. Akla gelen her şeyle beslenirler. Özellilkle çöp yığınlarının arasında dolaştıklarından hastalık bulaştırma olasılıkları çok yüksektr.

KARASİNEKLERLE MÜCADELE

Karasineklerin ilaçlamasında doğrudan uygulama; evler, mutfaklar, lokantalar, gıda üretim ve hazırlama yerleri, çöp kovaları, çöplükler, sineklerin dinlenme, beslenme, ve barınma yerleri olan hayvan barınakları, çalılıklar, lağım çukurları, kanalizasyon sızıntıları, durgun sular, sazlıklar, bataklıklar, vb. yerlere yapılmalıdır. Evlerde ise özellikle geceleri toplandıkları yerler olan tavanlar, tavan kenarları ve köşeleri, çatı ve kiremit altlarına uygulama yapılmalıdır.

Karasineklerle mücadele motorla çalışan püskürtücüler, elde taşınabilir ULV ve araç girebilen yerlerde araç üstü ULV cihazları ile mücadee yöntemi kullanılmaktadır.