SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
EV TEMİZLİĞİ | Hizmetler | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Evimiz ailemizle birlikte yaşadığımız, çocuklarımızı büyüttüğümüz hayatımızı geçirdiğimiz yuvamızdır. Biliyoruz ki buranın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Son yıllarda birçok kişi ev temizliği için yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçidir. Bir yandan günümüz şartlarında ailedeki yetişkin bireylerin tamamının çalışma hayatında olması, bir yandan günlük hayatın stresleri, bir yandan evde çocuk varsa çocuk bakımı ev temizliğine yeterince vakit ayrılmasına engel olmaktadır. İşte biz Bodrum’in en köklü temizlik şirketlerinden olan Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak;


Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın

anlayışıyla evlerinizi kendi evimiz gibi temizliyoruz.


Bodrum Temizlik Şirketi olarak sektörün en köklü firmasıyız. Yılların birikimiyle önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Şundan eminiz; ev temizliğinde en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmet tarafımızdan verilmektedir.


Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak, her türlü ev ve villa temizliğinde, inşaat sonrası ev temizliğinde, periyodik ev temizliklerinde (haftalık ya da aylık) sektörün en güçlü ve tecrübeli firmasıyız. Yılların birikimi ve tecrübesiyle sektörde her zaman öncü bir firmayız.


Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ev temizliği konusunda üstün başarı göstermekteyiz. Kullandığımız malzemeler hem çevre dostu hem de %100 garantilidir.


Biliyoruz ki ev temizliğinde hijyen en üst düzeyde tutulmalıdır. Biz bodrum temizlik şirketleri arasında en tecrübeli firmalardan biri olarak temizlik öncesi, temizlik esnasında ve temizlik sonrasında kontrol listeleri ile iş ve işlemleri en başından sonuçlanana kadar kontrol altında tutmaktayız. İşini profesyonelce yapan, yılların birikimiyle her geçen gün büyüyen bir aileyiz.


Biliyoruz ki herkes ev temizliğinde kendi yöntemlerince bir şeyler yapmaktadır. Ancak önemli olan ev temizliğinde ve bütün temizliklerde doğru olanı yapmaktır. Hangi malzemenin nerede ve hangi oranda kullanılacağını bilmektir. İşte bu yüzden Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak iddialıyız, ev temizliği bizim işimiz diyoruz.


Temizlik işlemi esnasında halıları kaldırıp, mobilya ve eşyaları çekiyoruz. Tüm yüzeylerin en ince ayrıntısına kadar temizlenmesine dikkat ediyoruz. Mobilyaların tozunun alınmasına, koltukların silinmesine özen gösteriyoruz. Lavaboların, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesine ayrı bir önem veriyoruz.


Ev temizliği sırasında eşyalara zarar verilmemesine çok dikkat ediyoruz. Temizlik esnasında evinizdeki eşyaların durumuna göre temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Malzemelerimizin doğal ve evinizde alerjik bir duruma neden olmamasına dikkat ediyoruz.


Bodrum Ev Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliğinde Şunları Taahhüt Ediyoruz


Oda ve Salon Temizliği


Halıların, koltukların süpürülmesi

Parkelerin tozunun alınması ve paspas yapılması

Mobilyaların tozunun alınması

Duvarların tozunun alınması

Kapıların silinmesi

Avize, lamba ve prizlerin temizliği

Camların silinmesi

Mutfak Temizliği


Zeminin temizlenmesi ve paspas çekilmesi

Dolapların temizliği

Beyaz eşyaların dış temizliği

Aspiratör ve fırının temizliği

Banyo ve Tuvalet Temizliği


Tuvalet, duşakabin, küvet ve lavaboların temizlenmesi

Banyo dolaplarının silinmesi

Banyo duvarlarının ve fayansların silinmesi

Bodrum Ev Temizlik Şirketi Olarak ev temizliğinde yapılan bazı yanlışlar konusunda da müşterilerimizi uyarmak istiyoruz:


Hizmet alınan firmanın çalıştırdığı personelin işinin ehli olmaması.

Personelin iş güvenliğinin olmaması.

Kullanılan malzemelerin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre olmaması.

Kullanılması sakıncalı olan kimyasalların kullanılması.

Aceleyle ,araştırmadan sektörde tecrübesi olmayan firmalardan hizmet alınmasını önermiyoruz. Sırf biraz daha ekonomik diye alınan hizmetin ev temizliğinde sağlıklı sonuçlar getirmediğini biliyoruz.

 

Ev Temizliği Bodrum

Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak ev temizliğinde iddialıyız. Ev temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayışımızla Bodrum bölgesinde hizmet vermekteyiz. 2004 yılında mobil temizlik ekiplerimizle sektöre giren Bodrum Ev Temizlik Şirketi, ev temizliği alanında her geçen gün kendini geliştirmiştir. Profesyonel kadromuz, memnuniyet garantimiz ile hizmetinizdeyiz. Şirketimiz yılların birikimiyle müşteri memnuniyetini hep en üst seviyede tutmuştur. Sürekli vurguladığımız gibi ev temizliğinde en kaliteli ,en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmak başlıca politikamız.


“Bodrum’de en iyi ev temizliği firması hangisidir?” sorusunun cevabını gönül rahatlığıyla Bodrum Ev Temizlik Şirketi diyebiliriz. Ev temizliğinde güvenin adı olan Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak “Temiz bir ev sizin de hakkınız.” diyoruz.


Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak sizler iş hayatınızda koşuştururken, çocuklarınızla vakit geçirirken “Gelin evinizi biz temizleyelim.” ve diyoruz ki;


Temizlik Bizim İşimiz, Zamanınız Size Kalsın!

Bodrum Ev  Temizlik Şirketleri olarak iddia ediyoruz, daha önce bir temizlik firmasıyla çalıştınız ve memnun kalmadıysanız şimdi doğru adrestesiniz. Arayın görüşelim. Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri size bir telefon kadar yakın. İletişim için 0 507 474 35 88 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.