SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
TEKNE / YAT TEMİZLİĞİ | Hizmetler | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

TEKNE / YAT TEMİZLİĞİ

TEKNE / YAT TEMİZLİĞİ

Yangın, ev ve yerleşim alanlarında elektrik tesisatlarındaki arıza ya da kazalardan kaynaklanan ve daha birçok çeşitli nedenlerle meydana gelen bir felakettir. Yangın çoğu zaman mal kaybına sebep olurken kimi zamanlar can kaybına da neden olabilecek büyüklükte olabilmektedir. Kimsenin başına gelmesini istemediğimiz yangın gibi felaketler hayatın acı gerçeklerinden biridir. Yangın sonrası hasarı en aza indirmek amacıyla Bodrum'da Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak yangın sonrası temizlik hizmetiyle siz değerli hemşerilerimizin zor günlerinde yıllardır yanındayız.Yangın sonrası temizlik dendiğinde bodrum temizlik şirketleri arasında öncü olan firmamız ev, ofis, depo, fabrika gibi alanların yangın sonrası temizlik işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır.


Bodrum'da yangın sonrası temizlik hassas bir işçilik ve ekipman gerektirir. Bireysel olarak yangın sonrası temizliği yapmak oldukça güç olacağı için alanında uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yangın esnasında oluşan zehirli gaz kalıntılarından etkilenmemek için ekiplerin, özel olarak tasarlanmış maske ve eldivenlerin kullanılması gerekmektedir.


Öncelikle yangın gibi sonuçları çok olumsuz tablolar doğurabilen felaketler yaşamamanızı temenni ederiz. İzmir yangın sonrası temizlik ihtiyacı hissettiğiniz durumlarda da sizlere temizlik ve destek sağlamak amacıyla Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak profesyonel ekiplerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Yangın sonrası oluşan is ve kirleri uzman kadromuz ve son teknoloji ozonlama yöntemi ile ortadan kaldırmaktayız. Kaliteli temizlik ürünleri kullanarak, son teknoloji makinelerle kusursuz hizmet anlayışını benimseyen Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak İzmir temizlik şirketleri arasında öncü firma olmaya devam etmektedir.


Yangın sonrası temizlik için öncelikle ekiplerimiz tarafından ücretsiz alan incelemesi yapılmaktadır. Yangın sonrası yerinde inceleme yapan uzman kadromuz yangın sonrası temizlik işlerinin planlamasını yaparak zamanı iyi değerlendirmek açısından önemli katkılar ve pratik çözümler sunmaktadırlar. Daha sonra verilen fiyat teklifine göre anlaşma sağlanır ardından yangın sonrası temizlik malzemeleri listesi çıkarılır ve iş planlaması yapılır. Yangın sonrası temizlik işlemlerinin süresi mesken tipine ve yangının büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Ancak yangın sonrası temizlik için profesyonel destek alarak ortalama 1-3 gün içinde meskeninizin yangın sonrası temizliğini sağlamış olursunuz.

Yangın sonrası temizlik nasıl yapılır?

Yangın sonrası temizlik işlemleri belli bir sıra içinde yapılmaktadır. Yangın sonrası temizlik nasıl yapılır sorusuna verilecek cevaplara geçmeden önce, yangın sonrası temizlik için yapılacak olan acil ve başlıca iş ve işlemleri bilmekte yarar vardır. Yangın sonrası temizlik için acil olarak yapılacaklar şu şekilde sıralanmaktadır; yangın sonrası ilk önce kaba temizlik yapılır ve kaba pislik ve yangın kalıntıları ortamdan uzaklaştırılır. Daha sonra duvarlardaki tadilatlar yapılır ve boya badana işleri tamamlanır. Yangın sonrası is ve kirden deforme olmuş halı, koltuk ve halıların yıkanması ile yangın sonrası temizlik işlerine devam edilir. En son ortamın detaylı ve ozonlama yöntemi ile iç temizliği yapılarak mesken hijyenik bir şekilde müşteriye teslim edilir. İzmir temizlik şirketi olarak yangın sonrası yapılması gereken tüm temizlik işlerini entegre bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yangın sonrası temizlik nasıl yapılır sorusunun detaylı bir şekilde cevaplarına göz atacak olursak;


Yangın sonrası mesken, zehirli gazların etkisini gidermek için iyice havalandırılmalıdır. Zehirli gazın etkisini kırmak için mesken baştan sona anti bakteriyel kimyasallar ile temizlenmelidir. Ozonlama teknolojisi ile ortam mikroplardan arındırılır.

Yangından fazlaca etkilenmiş olan eşyalar, kalıntılar ve çöpler ortamdan tamamen uzaklaştırılmalıdır. Yangın sonrası temizlik personelleri maske, özel eldiven ve kıyafet tedbirleri ile iş güvenliğine uygun olarak giyinmeleri gerekmektedir.

Yangın sonrası temizlik işlerinin etkili bir şekilde yapılması için tavandan tabana doğru bir sıra ile yapılmalıdır.

Çöp ve yangın kalıntılarından tamamen kurtulduktan sonra badana ve boya işleri planlanmalıdır.

Koltuk, halı ve yatak gibi döşemelerin etkili temizlenmesi için yangın sonrası temizlikleri yapılırken anti bakteriyel etkili kimyasallar ile temizlik işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Perde, battaniye, yastık ve yorgan gibi eşyaların detaylı olarak yangın sonrası temizliklerinin yapılması için yıkama fabrikalarında özel işlemlerden geçerek hijyenlerinin sağlanması gerekmektedir.

Deforme olmuş fayans, duvar, yer döşemeleri için profesyonel yardım alınması gerekmektedir.

Yangın sonrası temizlik sırasında yapılmaması gerekenler

Yangın sonrası temizlik işleri ciddi bir çalışma ile yapılmalı ve aceleye getirilmemelidir. Müşteri mağduriyeti yaşanmaması için meskenin yangın sonrası temizlik işlerinin taahhüt edilen süre içinde yapılıp teslim edilmesi gerekmektedir. Peki, bu kadar önemli ve profesyonel bir hizmet anlayışı gerektiren yangın sonrası temizlik işleri yapılırken nelere dikkat etmek gerekir? Yangın sonrası temizlik sırasında yapılmaması gereken, ihmal edilmemesi gereken hususlar nelerdir? Gelin hep birlikte bu soruların cevaplarını inceleyelim;


Yangın sonrası temizlik ile ilgili eğitim almış, alanında profesyonel ekip olay yerine gelmeden önce herhangi bir müdahale edilmemelidir.

Bilinçsizce kimyasal temizlik ürünleri kullanılmamalıdır.

Özel donanım ve kimyasal haricinde hiçbir malzeme ile müdahale edilmemelidir.

Yangın sonrası temizlik işlemlerinin alanında profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. İzmir temizlik şirketleri arasında öncü olan Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak Yangın sonrası temizlik işlerinin ciddiyetle yapılmadığındainsan sağlığı ve solunum sağlığı açısından doğurabileceği tehlikelerin farkında olarak çalışmalarımızı bu bilinç ve büyük bir titizlikle siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Yangın sonrası temizlik konusunda uzman eksperlerimiz ile duvar, tavan, yer döşeme, kapı, pencere, her türlü mobilya tamiratı ve temizlenmesi, badana boya işleri, parke, mineflo, seramik döşemeleri ve tamiratı konusunda önce kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Yangın sonrası temizlik hizmetimiz ile kötü anılarınızı unutturmak bizim işimiz.


Firmamızdan yangın sonrası temizlik için gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için 0 507 474 35 88 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.