SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
OKUL TEMİZLİĞİ | Hizmetler | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

OKUL TEMİZLİĞİ

OKUL TEMİZLİĞİ

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız zamanlarının çoğunu okullarında geçirmektedirler. Bu yüzden eğitim öğretimin yapıldığı okullarımızın, temizliğinin etkin bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okulların, dershanelerin temizlik ve hijyen bakımından yeterli olması çocuklarımızın başarısında da önemli bir etkendir. Okullarda yüzlerce, binlerce çocuk aynı ortamı paylaştığından okul temizliği çok ama çok önemlidir. Sağlıksız bir ortam, temizliğin düzenli yapılmadığı bir ortam salgın hastalıkların da kolayca yayılmasına neden olmaktadır. Bu sebeple bodrum temizlik şirketleri arasından okul temizliği hizmeti almak için tercih yaparken doğru temizlik şirketini seçmekte fayda vardır.


Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak yıllardır Bodrum'daki okullarımızın temizliğinde görev almaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda yetişmesine, eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmesine; bodrum okul temizliği konusunda verdiğimiz hizmetlerle katkıda bulunmaya çalışıyoruz. İnanıyoruz ki sağlıklı, temiz bir ortamda eğitim gören çocuklar çok daha mutlu, çok daha başarılı olur.


Okul temizliği denince Bodrum'da ilk akla gelen Bodrum Temizlik Firması Bodrum Ev Temizlik tir..Bodrum’un en köklü, en kaliteli ve sektörün öncüsü olan Bodrum Ev Temizlik Şirketi, okul temizliği bodrum yanında, ofis temizliği, bodrum ev temizliği , fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda da Bodrum’un en çok aranan temizlik firmasıdır.


Okul Temizlik Şirketi Bodrum

Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak Bodrum'daki tüm okullarda profesyonel ekipler tarafından okul içinde ve dışında temizlik hizmetleri veriyoruz.


Bodrum'da okul içerisinde ve okuldaki tüm birimlerde temizlik hizmeti verilip ve bu işlem sayesinde çocuklarımıza daha temiz bir ortamda eğitim-öğretim verilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.


Çocuklarımızın, gençlerimizin ve öğretmenlerimizin gününün çoğunu geçirdiği okullarımızın temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Sadece okul temizliğinde değil diğer tüm temizlik hizmetlerinde de deneyimsiz kişilerce yapılan temizlik hizmetleri faydadan çok zarar getirmektedir. Okul temizliğinde bir başka önemli konu da kullanılan temizlik malzemeleridir. Çocuklarımızın eğitim öğretim gördüğü ortamlarda kullanılan yanlış temizlik malzemeleri çocuklarımızda alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır. İşte sadece sırf bu yüzden bile bodrum okul temizliğinin profesyonel eller tarafından yapılması çok önemlidir. Bodrum'da yıllardır hizmet veren firmamız bu konuda yılların da tecrübesi ve eğitimcilerin de memnuniyeti ile Bodrum'da okul temizliği denince akla ilk gelen firmadır.


Okul temizliğinde dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Çalışılan firmanın tecrübesi ve personelin profesyonelliği bunların en başında gelmektedir. Kullanılan temizlik malzemelerin kalitesi, yer ve zemine göre seçilmesi bir başka önemli konudur. Okulun özellikle tuvalet ve lavabolarının doğru temizlik ürünleriyle temizlenip en iyi şekilde temizlenmesi. Buralarda özellikle anti bakteriyel ürünlerin kullanılması çocukların sağlığı için çok önemlidir. Sınıfların temizliği yapılırken sıra ve masaların, öğretmen masasının, camların, duvarların ve önemlisi de kapı ve kapı kollarının temizliği çok önemlidir. Sınıf içerisindeki dolapların temizlenmesi, içlerinin boşaltılıp ayrıntılı bir şekilde temizlenmesi de gerekmektedir. Sınıflarda yapılan bu temizlik çalışmaları sayesinde ortamda oluşabilecek mikrop ve bakterilerin ortadan kalkmasını sağlar. Bunun yanında okul temizliği bodrum için idari odalar, öğretmen odaları, spor salonu, yemekhane gibi yerler de ayrıntılı bir şekilde temizlenmelidir. Son olarak da okul bahçesi ,oturma alanları genel temizliği yapılmalıdır.


Bodrum Temizlik Şirketi Olarak Okul Temizliğinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Profesyonel ekiplerle çalışıyoruz.

İş güvenliğine önem veriyoruz.

Çocuklarımızın sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyecek temizlik malzemesi kullanmıyoruz.

Eğitim öğretimi aksatmayacak bir şekilde temizlik hizmeti veriyoruz.

Okulda birden fazla kat varsa temizliğe üst katlardan başlıyoruz.

Sıra, sandalye, kapı ve pencerelerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.

Zemin temizliğinde, zemine uygun olarak deterjan kullanıyoruz.

Tuvalet ve lavaboların temizliğine ayrıca önem veriyoruz. Biliyoruz ki bir okulda temizlik yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken yerler tuvalet ve lavabolardır.

Okuldaki tüm idari ve öğretmen odalarını da aynı titizlikle temizliyoruz.

Okulda varsa spor salonu, yemekhane gibi yerlerin de temizliğini yapıyoruz.

Son olarak da okul bahçesinin genel temizliğini yaparak okulumuzu çocuklarımıza ve eğitimcilerimize temiz olarak teslim ediyoruz.


Okul temizliğinde uzun yıllardır hizmet veren bodrum temizlik şirketi, okul temizliği konusunda her türlü hizmeti itina ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve güler yüzlü personeli ile gerekli tüm donanıma sahip olan Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri, Bodrum'da okul temizliğinde en doğru adrestir. Anne babalar için okul seçiminde en dikkat edilen konulardan birinin okulun temizliği olduğunu çok iyi biliyoruz. Çocuklarımızın koşup oynadığı, neredeyse tüm gününü geçirdiği okullarımızın temiz olması bizler için de çok önemlidir. Çocuklarımızın sağlığına bizler de çok önem verdiğimizden ve düşündüğümüzden dolayı okul temizliğine ayrıca çok önem veriyoruz ve çok daha titiz davranıyoruz.


Bodrum'da okul temizliğinde en güvenilir adres olan Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak “Mutlu Yarınlar İçin Mutlu Çocuklar, Mutlu Çocuklar İçin de Temiz Bir Okul” inancımızla hizmet vermekteyiz.


Bodrum'da okul temizliği hizmeti için firmamızdan bilgi almak isterseniz 0 507 474 35 88 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.