SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
OFİS TEMİZLİĞİ | Hizmetler | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

OFİS TEMİZLİĞİ

OFİS TEMİZLİĞİ

Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan Bodrum’de binlerce ofis bulunmaktadır. Farklı iş kollarındaki bu ofisleri birbirinden ayıran birçok etken olabilir. Ancak gün içerisinde bu ofislerden herhangi birine işiniz düştüğünde ya çok iyi duygularla ayrılırsınız ya da biran önce o ofisten ayrılmak istersiniz. Ofisteki çalışanların işine olan hakimiyeti ya da başka sebepler müşteriyi bu duygulara sevk edebilir. Ancak gelen müşteri için bir ofise adımını atar atmaz, o ofise olan güvenini daha ilk baştan artıran en önemli sebep; ofisin temizliği, tertip ve düzenidir. Ofisinize gelen müşterinin ilk intibasının olumlu olması ofisinizin temizliğine bağlıdır. Temiz, düzenli bir ofis, gelen müşterinin sizin hakkınızda olumlu duygular içinde olmasının ilk koşuludur.


İşte biz Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak yılların tecrübesi ve birikimiyle bodrum ofis temizliği hizmetini profesyonel kadromuzla ofislerinizin temizliği, tertip ve düzenine talibiz.


“Neden Bodrum Bodrum Ev Temizlik Şirketi?” diye soracak olursanız bunu şu şekilde cevaplayabiliriz;


Bodrum Ev Temizlik Şirketi Bodrum’un en köklü ve en profesyonel temizlik şirketidir. Sektörde güven, profesyonellik, müşteri memnuniyeti, kalite deyince; Bodrum Bodrum Ev Temizlik Şirketi akla gelmektedir.


Ofis çalışanlarının günün büyük bir kısmını geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkiler, motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel temizliğin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.


Ofis Temizliğinde Yapılan En Önemli Yanlışlar


Ofisin temizliğinin çalışanlara yaptırılması.

Çalışanların yaptığı ofis temizliğinin çalışanlar üzerinde olumsuz sonuçlarının olması.

Profesyonel ellerce yapılmayan temizlik neticesinde istenilen verimin elde edilememesi.

Özellikle elektronik cihazların temizliğinde yapılan özensizlikler ve dikkatsizlikler.

Masa üstlerindeki evrak ve eşyaların yerlerinin değiştirilmesi.

Sırf biraz daha ekonomik diye profesyonel olmayan firmalarla çalışılması.

Haliyle temiz ve düzenli olmayan ofis ortamının iş verimini de düşürmesi.

Peki bodrum temizlik şirketleri içerisinde önemli bir pozisyona sahip olan Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak biz neler yapıyoruz? Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak ofis temizliği hizmetinin gerçek bir temizliğin her ayrıntıya dikkat ederek yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak ofis temizliğinde şunları yapıyoruz:


Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.

Havalandırma ve klima filtreleri temizliyoruz.

Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.

Parke ve ya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.

Eğer yerler halı veya halıfleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz.

Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.

Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.

Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

 


Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak yılların tecrübesiyle;


Bodrum’de Ofis Temizliği

denince biz akla geliyoruz. Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ofis temizliği sektöründe sizlerin hizmetinizdeyiz. Kullandığımız malzemeler hem çevre dostu hem de %100 garantilidir.


Dilerseniz ofis temizliğini sizlerin belirlediği gün ve saatte yapıyoruz. Çalışma saatlerinde çalışanların dikkatini dağıtmamak, iş ortamını bozmamak için sizlerin belirlediği gün ve saatte hizmetinizdeyiz.


Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak şunun garantisini veriyoruz. Öncelikle kesinlikle memnun kalacaksınız. Çünkü Bodrum’un en köklü temizlik şirketi olarak bizlerin birinci önceliği müşteri memnuniyeti. İnanıyor ve biliyoruz ki; temiz bir ofis sağlıklı bir çalışma ortamı demek, temiz bir ofis mutlu insanlar demek, mutlu insanların olduğu bir ofiste iş veriminin de artması demek. Temiz bir ofisin olduğu yerde çalışanların da müşterilerinin de kendini iyi hissedeceği bir ortam olması demek. Başarının artması demek.


 


Bodrum Ofis Temizlik Şirketi

Temizlik hizmetlerinin profesyonel ekiplerce yapılması üretimi de pozitif yönde etkilemektedir. Bodrum’de ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle, gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.


Şirketimizce Sgk’lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza aittir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.


Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak profesyonel kadromuz, kalitemiz ve en önemlisi yılların tecrübesiyle ofis temizliğinde iddialıyız. Arayın profesyonel ellerle ofisleriniz pırıl pırıl olsun. Çalışanlarınız böyle bir ortamda çalışmaktan mutlu, müşterileriniz ofisinizden ayrılırken memnun ayrılsın. Bodrum’de ofis temizliği yapan en köklü şirketlerden biri olan firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için 0 507 474 35 88 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.