SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK | Hizmetler | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler haliyle Bodrum’de de etkisini göstermiştir. Gün geçmiyor ki yeni binalar, evler, iş yerleri, ofisler yapılmasın. Gün geçmiyor ki eski binalarda restorasyonlar, tadilatlar yapılmasın. Yeni alınan her konut, iş yeri, ofis ya da tadilatı yapılan yer herkeste bir heyecan oluştursa da inşaat sonrası temizlik yapılacak olması, insanların akıllarında soru işaretlerine neden olmaktadır. Her ne kadar boş ev temizliği için kolay olacağı düşünülse de özellikle inşaat sonrası temizlik yapılacak olan yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapımı yeni bitmiş olan evlerde ya da yeni tadilat yapılmış evlerde inşaat sonrasında çok fazla miktarda alçı, çimento ve moloz kalıntıları çıkmakta ve oluşan bu durum yeni yerlerine taşınmayı dört gözle bekleyen insanları zorlamaktadır. Peki inşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalıdır? Bodrum’de inşaat sonrası temizlik denince bodrum temizlik şirketleri arasında akla ilk gelen Bodrum Ev Temizlik Şirketi’dir.


İnşaat sonrası temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı ve derinlemesine bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biliyoruz ki taşınma; evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eşyaların alınması seçilmesi ve dekorasyonu gibi birçok iş yükünü beraberinde getireceği için zaten başlı başına yeterince zorlarken inşaat sonrası temizlik çok daha zorlu bir iştir. Ancak Bodrum Bodrum Ev Temizlik Şirketi ile zorlukları unutun! Sizler yeni evinize taşınma heyecanını doyasıya yaşayıp yeni yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın. Bizler Bodrum’in en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa&yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile Bodrum’de inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Ne yapacağınızı ve nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve kalitede çözmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Biliyoruz ki yeni taşınacağınız evinizin tamamının tertemiz olması çok önemli. Bizler Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.


Yılların bilgi ve birikimi ile inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği hizmetini Bodrum’de veren Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli temizlik anlayışından ödün vermeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliklerinde uzman personellerimiz ekipler halinde çalışarak en az 3 kişi ve üzeri personel sayısı ile iş başı yapmaktadır. Bodrum içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arasında gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası ev temizlik hizmetini bitirmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılması taahhüt edilen işler şu şekildedir:


Tadilat sonrası ev temizliği bodrum 

Cam ve çerçevelerin temizliği

Kapıların silinmesi

Mutfak dolap içlerinin silinmesi

Mutfak fayanslarının temizlenmesi

Banyo dolap içlerinin temizlenmesi

Banyo fayanslarının ve duşakabinin temizlenmesi

Balkon korkuluklarının ve balkon yüzeyinin temizlenmesi

Ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi

Zemin ve duvar fayanslarının temizlenmesi, derz temizliği

İnşaat kalıntıların uygun yöntemlerle çıkarılması

Bodrum Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti bittiğinde son kontrollerin müşterimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz müşterimizin yaptığı kontrollerden sonra tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde müşterilerimize teslim etmektedir.


Neden Bodrum Ev Temizlik Şirketi:


Bodrum’in en köklü ve kaliteli temizlik firmasıyız.

Personelimiz inşaat sonrası temizlik konusunda çok tecrübelidir.

Kullanmış olduğumuz makineler son model, malzemeler olması gereken kalitededir.

İnşaat sonrasında yaptığımız temizlik en ince ayrıntısına kadardır.

Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuzdan sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Firmamızdan temizliğini yaptıracağınız ev temizliği, ofis temizliği ya da inşaat temizliği için detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. İletişim için telefon numaramız olan 0 507 474 35 88’ den Bodrum temizlik şirketleri arasında öncü kuruluş olan Bodrum Ev Temizlik Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.