SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
Bodrum Çetin Temizlik
HASTANE TEMİZLİĞİ | Hizmetler | Bodrum Çetin Temizlik - Ofis Temizliği - Hastane Temizliği - Dış Cephe Cam Temizliği - Fabrika Temizliği - Koltuk Yıkama

HASTANE TEMİZLİĞİ

HASTANE TEMİZLİĞİ
Bodrum’da her geçen yıl sayıları artan devlet ve özel hastanelerin temizliği de önemli bir konudur. Çünkü her gün binlerce insanın ziyaret ettiği, kaldığı bu sağlık kuruluşlarının temizliği profesyonel ekiplerce yapılmazsa sorunlar daha da artmaktadır. Temizliği düzgün yapılmayan hastanelerde tedavi için gelen insanlar şifa bulmak yerine çok daha farklı mikroplar ve bakterilerle karşılaşıp zor durumda kalabilirler. Hastane temizliğinde hijyenik sonuçlar alınabilmesi için temizliğin dikkatli bir şekilde uzman ellerce yapılması gerekmektedir. Hastaların sağlığı açısından hastanedeki tüm birimlerin devamlı olarak temizlenmesi gerekmektedir. İşte biz bodrum temizlik şirketi olarak yılların tecrübesi ve birikimiyle Bodrum’da hastane temizliği denince ilk akla gelen firmayız.

Bodrum’da hastane temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği denilince akla ilk gelen firma olmamızın sebepleri nedir diye soracak olursak; öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz, profesyonel kadro ile çalışıyoruz, ekonomik olarak uygun hizmet vermekle birlikte kaliteden ödün vermiyoruz, hızlı ve sonuç alınabilir hizmet sunuyoruz.

Ancak biliyoruz ki hastane temizliği birçok uzmanlığı da bilerek yapılması gereken bir hizmettir. Hastanelerdeki her bir birimin temizliği ayrı ayrı ele alınmalı. Hangi birimlerde hangi kimyasalların kullanılacağı ya da kullanılmayacağı çok iyi bilinmeli. Hastane temizliğinde gereken teknolojik makineler kullanılmalı. En önemli konulardan biri de çalışan personel güler yüzlü olmalı. Temizliğini yaptığı birimlerde çok farklı hastalıklar yaşayan birçok insanla karşılaşacağını bilmeli ve onlara karşı saygılı ve anlayışlı olmalı. Biz Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak tüm konularda gereken hassasiyeti gösteriyor ve yıllardır da bu sayede Bodrum’da hastane temizliği denince akla ilk geliyoruz.

Tedavi ve şifa için her insanın hayatının bir döneminde hastaneye gittiği hepimizin bildiği bir gerçektir. Ancak buralar tedavi merkezi olmakla birlikte aynı zamanda bakteri ve mikropların da sıklıkla bulunduğu alanlardır. Bu yüzden hastanelerin temizliğinin titizlikle yapılması gerekir.

Bodrum Ev Temizlik Şirketi olarak hastane temizliğinde şu hususlara dikkat ediyoruz:

Hastanelerde temizlik malzemelerinin her oda için ayrı olmasına.
Hastanedeki her birim için ortama uygun temizlik malzemesi kullanılmasına.
Hastane temizliği yapan personelin uzun vadeli çalışma üzerine görev almasına.
Hastanelerde her kat için ayrı bir temizlik personeli olmasına.
Personelin temizlik esnasında eldiven giymesine.
Temizlik sırasında toz kaldıracak müdahalelerden kaçınılmasına.
Hastanelerde zemin temizliğinde makine kullanılmasına.
Hastanede kullanılan dezenfektanların konsantrasyonlarının talimata uygun şekilde olmasına ve ölçekli kapların kullanılmasına.
Çöp kovalarının boşaltılıp, uygun poşet geçirilmesine.
Lavaboların temizlenmesine.
Pencerelerin temizlenmesine.
Kapı ve kapı çevrelerinin temizlenmesine.
Duvarların silinip temizlenmesine.
Hastanede kullanılan malzemelerin ve hastane atıklarının özel çöp poşetlerine konularak atılmasına.
 

Hastane Temizliğinde Çalışan Personelde Bulunması Gereken Özellikler

İletişimi çok iyi olmalı.
Güler yüzlü olmalı.
Hastane temizliğinde periyodik bir şekilde eğitimler almalı.
Hastane temizliğinde uzmanlaşmış olmalı.
Bodrum’da gün geçtikçe artan hastanelerin temizliği de çok hassas bir konudur. İşini iyi bilen profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Hastane temizliğinde kesinlikle güvenilir firmalarla çalışılmalı. Sektörde temizlik hizmetleri denilince öncü kuruluş olan, Bodrum’in en köklü temizlik şirketi Bodrum Ev Temizlik olarak hastane temizliğinde siz değerli Bodrum'lu hemşerilerimizin hizmetinizdeyiz.

Hastane temizliğinin yanında Bodrum’da her türlü sağlık kurumu, bakım evinde de yüzey, eşya ve oda temizliği hizmeti vermekteyiz.

Biliyoruz ki herkes temizlik hizmeti verebilir. Ancak profesyonel, ekonomik, hızlı ve sonuç alınabilir temizlik hizmeti denilince Bodrum Ev Temizlik Şirketi akla gelir. Her türlü bilgi almak, fiyat almak için iletişim  telefonumuz olan 0 507 474 35 88 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.